Profesjonalna obróbka metali i cnc

Firma METAL-FAN istnieje na rynku od 2009 roku. Specjalizujemy się w wykonywaniu konstrukcji spawanych ze stali węglowej, KO oraz aluminium. Dostarczamy między innymi konstrukcje spawane i podzespoły dla kolejnictwa.

Dbamy o nieustanny rozwój naszej firmy – dlatego pracownicy regularnie przechodzą szkolenia umożliwiające podniesienie kwalifikacji, a wdrażanie nowoczesnych, zaawansowanych technologii przynosi nowe możliwości techniczne. Dzięki temu w dniu dzisiejszym możemy świadczyć wysokiej jakości usługi na rzecz nawet najbardziej wymagających Klientów. Bardzo cenimy sobie Państwa opinie, dlatego zawsze zachęcamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami oraz sugestiami, abyśmy mogli stale doskonalić nasze usługi.

Nasze zobowiązanie do najwyższej jakości i profesjonalizmu

.

Zważywszy na pozycję lidera w branży metalurgicznej, chcemy certyfikować zasoby firmy oraz umiejętności naszych pracowników. Celem METAL-FAN jest usatysfakcjonowanie każdego z Klientów, dlatego tak ważna jest dla nas autentyczność i poszerzanie naszej wiedzy w temacie obróbki metali.

Aby usystematyzować procedury w firmie, w marcu 2013 wprowadziliśmy system ISO 9001:2008. W sierpniu 2013 firma TÜV Nord przeprowadziła audyt pod kątem wymagań norm DIN EN 15085-2kl. CL1 oraz EN ISO 3834-2, który pomyślnie przeszliśmy. Pozytywna re-certyfikacja systemów w 2016 roku oraz kolejne audyty w 2017 i 2018 r. zapewniają Klientów, że nasze usługi charakteryzuje najwyższa jakość. Dbamy o to, aby usługi spawalnicze były zgodne z aktualnymi normami technicznymi. Nowoczesne zaplecze sprzętowe sprawia, że prowadzona przez nas obróbka CNC – frezowanie i toczenie – jest zawsze efektywna. Proponujemy także wycinanie laserowe, które zapewnia najwyższą dokładność. Precyzyjnie wycięte elementy gwarantuje także oferowana przez nas usługa cięcia strumieniem wody. Profesjonalnie wykonana obróbka metali oraz obróbka CNC w Bydgoszczy z pewnością spełni wszystkie oczekiwania Klientów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, która gwarantuje świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Budynek firmy

Potrzebujesz wyceny albo fachowego doradztwa?

Nasza oferta

Możliwości produkcyjne

Metal-Fan to zespół ludzi zajmujący się zadaniami z zakresu:

 • Przygotowania produkcji
 • Programowania urządzeń (laser, water-jet)
 • Spawalnictwa (EWE)
 • Kontroli jakości z uprawnieniami do prowadzenia badań nieniszczących w zakresie metod VT, PT
 • Gospodarki magazynowej oraz realizacji dostaw

Kadra pracownicza firmy Metal-Fan to blisko 100 osób, z pełnymi kwalifikacjami i bogatym doświadczeniem w branży. Dzięki temu firma podejmuje się nawet najbardziej skomplikowanych realizacji z całą odpowiedzialnością za ich wykonanie.

Więcej szcegółów

Park maszynowy

W obszarze przygotowania i produkcji firma Metal-Fan dysponuje nowoczesnymi i bardzo wydajnymi urządzeniami, min:

 • Wycinarki laserowe (EAGLE)
 • Wycinarka Water-Jet (TECH-JET)
 • Hydrauliczne prasy krawędziowe (DURMA)
 • Automatyczna Gratowarka (ERNST)
 • Automaty i półautomaty spawalnicze (ESAB)
 • Hydrauliczne nożyce gilotynowe (BAYKAL)

Ponadto cały czas staramy się wyprzedzać wymagania klienta przez rozbudowę Parku Maszynowego.

Więcej szcegółów

Aktualności